Limburgs landschap met koeien
Eyck, Charles
Rode Crolf, unicum
Hannen, Lei
Afbraak in Schimmert
Eyck, Charles
Oogsten met machine
Hutschemakers, Sjef
Het sporthuis
Koolen, Harry (1904-1985)
Maaier
Sipers, Jo
Oude wilg langs de Geul in Meerssen
Eyck, Charles
Julia, 1/8
Laan van der, Wil
Sweet dawn
Meijers, Frank
Campanear, 4/6
Steins, Wim
Object 81A, 2/3
Schroen, Harry
Winter ochtend
Hutschemakers, Pallieter
Bloemkelk
Linnartz, Martin
Wild Horses
Laan van der, Wil
First date 1/1
Gadiot, Chris
De aardappelrooier
Hutschemakers, Sjef
Jekerdal
Ronda, Frans
Waterlelies
Sipers, Jo
Kasteel Oupeye
Bellefroid, Edmond
Open stiertje, 3/6
Steins, Wim
The rockies
Laan van der, Wil
Cottesse
Laeven, Jan
Object 31, unicum
Schroen, Harry
Weiland met bomen
Creyghton, Patrick
Valkenburgs bokje
Laan van der, Wil

Onze collectie

De collectie van de galerie groeide de laatste jaren uit tot een grote hoeveelheid kunstwerken die een fraaie doorsnede geeft van de Limburgse kunst uit de laatste honderdentwintig jaar. Er is welhaast geen andere plek in Limburg te vinden waar zo veel werk van gerenommeerde en aankomende Limburgse kunstenaars bij elkaar is gebracht.

De kwalitatief hoogstaande collectie bestaat uit olieverfschilderijen, aquarellen, gouaches, tekeningen, etsen, zeefdrukken en beelden. Een groot deel van de collectie bestaat uit figuratief werk vormgegeven vanuit diverse kunststromingen variërend van poëtisch realisme tot feestelijk expressionisme.

De collectie

Met de opgegeven selectie zijn er geen kunstwerken gevonden binnen onze collectie. Pas de selectie aan om opnieuw te zoeken.