Dell Amore
Horbach, Leo
Zonder titel
Truijen, Hans
Vrouw met kind
Eggen, Gène
Waterlelies
Sipers, Jo
Hortensia's met ridderspoor
Winkel van de, Dorry
Jonge vrouw met bloemenboeket
Koolen, Harry (1904-1985)
Stilleven met groene botanische trommel
Dijk van, Leendert
Grumpy dog
Meijers, Frank
Zie de vogels
Hutschemakers, Sjef
Zomer
Truijen, Hans
Open stiertje, 3/6
Steins, Wim
Den Haag
Eyck, Charles
Paardenbloem
Linnartz, Martin
Weiland
Eyck, Charles
Boerderij met lichtgroene poort
Tielens, George
Toscane
Eyck, Charles
Kleverberg Schimmert
Eyck, Charles
Eik
Creyghton, Patrick
Klimmen
Eyck, Charles
Ijsvogel, 1/1
Gadiot, Chris
De vlaaienkneedster
Hutschemakers, Sjef
Rug aan rug, oplage 2
Jacobs, Sjer
Duim omhoog 1/1
Jacobs, Sjer
Haan
Loenhout van, Peter
El ataque, 5/8
Laan van der, Wil

Onze collectie

De collectie van de galerie groeide de laatste jaren uit tot een grote hoeveelheid kunstwerken die een fraaie doorsnede geeft van de Limburgse kunst uit de laatste honderdentwintig jaar. Er is welhaast geen andere plek in Limburg te vinden waar zo veel werk van gerenommeerde en aankomende Limburgse kunstenaars bij elkaar is gebracht.

De kwalitatief hoogstaande collectie bestaat uit olieverfschilderijen, aquarellen, gouaches, tekeningen, etsen, zeefdrukken en beelden. Een groot deel van de collectie bestaat uit figuratief werk vormgegeven vanuit diverse kunststromingen variërend van poëtisch realisme tot feestelijk expressionisme.

De collectie

Met de opgegeven selectie zijn er geen kunstwerken gevonden binnen onze collectie. Pas de selectie aan om opnieuw te zoeken.