Schaal - 653 stukjes
Giebels, Maurice
The delta
Laan van der, Wil
Veldslag in Marokko
Hollman, Charles
Limburgs lentelandschap
Hansen, Hans
1965
Eyck, Charles
Maria met kind
Eyck, Charles
Zonsondergang
Hutschemakers, Sjef
Valkenburg
Eyck, Charles
Object 115, 2/3 (met nacht verlichting)
Schroen, Harry
Toscane
Eyck, Charles
Tropical Dream
Truijen, Hans
Kasteel Oupeye
Bellefroid, Edmond
De Tijd
Daems, Pierre
Christus
Haas de, Aad
Object 7, incl. sokkel (unicum)
Schroen, Harry
Stilleven met groene botanische trommel
Dijk van, Leendert
Gaia cheetah
Laan van der, Wil
Jonge vrouw met bloemenboeket
Koolen, Harry (1904-1985)
Match, unicum
Hannen, Lei
Zonder titel
Molin, Lei
Laat de kinderen tot mij komen
Eyck, Charles
Vijgen
Sokoot, Mona
Zomer
Truijen, Hans
Oude bomen in de winter
Linnartz, Martin
Veronique, 5/10
Nuij, Kieta

Onze collectie

De collectie van de galerie groeide de laatste jaren uit tot een grote hoeveelheid kunstwerken die een fraaie doorsnede geeft van de Limburgse kunst uit de laatste honderdentwintig jaar. Er is welhaast geen andere plek in Limburg te vinden waar zo veel werk van gerenommeerde en aankomende Limburgse kunstenaars bij elkaar is gebracht.

De kwalitatief hoogstaande collectie bestaat uit olieverfschilderijen, aquarellen, gouaches, tekeningen, etsen, zeefdrukken en beelden. Een groot deel van de collectie bestaat uit figuratief werk vormgegeven vanuit diverse kunststromingen variërend van poëtisch realisme tot feestelijk expressionisme.

De collectie

Met de opgegeven selectie zijn er geen kunstwerken gevonden binnen onze collectie. Pas de selectie aan om opnieuw te zoeken.